Selena to help raise funds for Cancer!

28. srpna 2010 v 18:08 | Bella |  Info ze světa celebrit
Myslím, že Selena je tak úžasné a já jsem ráda, že ona  vždycky pomůže ven s ničím, co umí! Kdokoliv může pomoci ven, takže se ujistěte, aby dary a dobrovolné, stejně jako můžete!

Romeo Miller, Hollywood je další vedoucí muž je nejen slaví jeho 21. narozeniny to přináší uvědomění a získávání prostředků pro děti s rakovinou. Romeo říká: "Teď, když jsem člověk, uvědomuji si, že život není o tom, kolik peněz budete dělat nebo materiální věci, které získáte. Život je o lásce, milující svou rodinu, milující ostatní, a milující Bůh na pomoc druhým v nouzi. Není to o tom, co máte, ale to, co děláte s tím, co máte, na čem záleží, a to je důvod, proč jsem se dál. "Romeo nedávno navštívil děti s nádorovým onemocněním u dětské nemocnice. "Existuje tolik mladých menšina děti s nádorovým onemocněním, které si nemohou dovolit léčbu," pokračoval. Romeo se spojila s CureForKidsCancer.org případě, že je emocionální podpory pro rodiče, sourozenci a onkologických pacientů, spojující děti a rodiny s podobnými diagnózami a řešení. Program nabízí zábavu kromě finančních prostředků pro děti s nádorovým onemocněním a jejich rodinám.

Romeo je 21. Birthday Bash Block Party se koná v milionech mléčné koktejly 8910 Santa Monica Blvd., West Hollywood, CA 90069 na 19 srpnu 2010 otevřených dveří na 6pm a jeho celebrity přátelé jsou na cestě na oslavu s ním, jako je Rob Kardashian, Megan Dobrá, Victoria spravedlnost, Selena Gomez, Ron Artest, Big Čas Rush, Rashad McCants, Robbie Arnell, Ashley Argota, Ray J a mnoho dalších. Pro více informací navštivte http://www.hollywood.tv a http://www.CureForKidsCancer.org/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama