Info ze světa celebrit

Nina k účasti v roce 2010 Scream Awards!

16. října 2010 v 11:13 | Bella
grafika-love

To bylo oznámení, že Nina se zúčastní v roce 2010 ocenění Scream 16. října 2010! Nevím,ale jestli se bude prezentovat na jevišti, ale nemůžu se dočkat!

Show se představí hudební vystoupení Grammy a Oscara-kandidát MIA, stejně jako vystoupení Kristen Stewart, Megan Fox, Mickey Rourke, Marilyn Manson a Chris Hemsworth. Tato svítidla připojli celou řadu dříve oznámenou "SCREAM 2010" talent, včetně setkání s Michael J. Fox, Lea Thompson a Elisabeth Shue scénu na počest 25. výročí původního "Back To The Future", prezentace nikdy- před-viděly záběry "Scream 4" franchise tvůrce Wes Craven a hvězdy David Arquette, Neve Campbell, Emma Roberts a Hayden Panettiere, cena akademie-vítěz sir Anthony Hopkins se zavádějí světovou premiéru záběry z jeho nadcházející nadpřirozený thriller "Obřad", a exkluzivní první pohled na "paranormální aktivity 2".

"SCREAM 2010" se představí ocenění v 33 různých kategoriích. Christopher Nolan letní sci-fi trháku "Úvodní" vede cesta s nominací ve 14 kategoriích, včetně "The Ultimate Scream", "Nejlepší Ensemble" a "bojovou scénu roku." "Kick-Ass" byl nominován ve 13 kategoriích celkem 17 nominací, zatímco dobrodružství Tony Stark v "Iron Man 2" sbíral 13 nominací. HBO "True Blood" měl nejvíce nominací všech televizních seriálů s 10.

Wet Republic Ultra Pool Event - This Sunday

12. října 2010 v 16:29 | Bella
grafika-love

Ashley a její přátelé a obsazení Hellcats bude v Las Vegas tento víkend. Bude navštěvovat Wet republiky Ultra bazén akce od 11:00 až devatenáct hodin 3. října a její konala v MGM Grand Hotel.

Chcete-li zakoupit vstupenky: Wetrepublic.com

Ashley Twitter: Na mé cestě do Las Vegas!! Nemůžu se dočkat, až se pověsim na své obsazení a moji přátelé mi chybí hodne!

Selena Invited to the X Factor!

29. září 2010 v 13:59 | Bella
grafika-love
Selena je velka fanouska Cheryl Cole a ona vždy chtěla se setkat s ní! No zřejmě se její přání splní a ona byla pozvána na X Factor, kde se bude moci setkat se s ní! Hurá Selena <3

Ten pocit byl pouze v Blighty na pět minut - ale Selena Gomez byla již pozvána na X Factor.

Hvězda USA, ktera bude hrát Hammersmith Apollo 20. října, byla ohromena,kdyz dostala hovor. Zdroj řekl: "Selena zbožňuje Cheryl Cole a křičela ze střechy, když zjistila, že se s ní setka."

Sharpay Becomes a 'Hellcat'

29. září 2010 v 13:44 | Bella
grafika-love
Prinasim takovy rozhovor s Ashley Tisdale...No mozna,ze jsem neco trochu doivne prelozila tak snad newa..
Pokud vas nekoho tenhle clanek zajima tak si ho muzete precist ;-)
grafika-love
Ashley Tisdale je nejlépe známa pro její roli jako Sharpay Teen drama Královna v "High School Musical" filmové série - a Sharpay se vrátí v roce 2011 ve filmu Disney Channel, "Sharpay je Fabulous dobrodružství." Ale teď, se Ashley přesunula a v uvedení její atletické schopnosti si vyzkouší, jak roztleskávačka Savannah Monroe v nové série CW, "Hellcats."

ET: Jak jste se připravila na zkoušku?

Ashley Tisdale: Moje sestra byla roztleskávačka po celou dobu vysoké školy a koleje, tak ona mi pomohla, když jsem mela konkurz. Ona byla: "Dejte ruce tak, protože cheerleadingu je rozhodně odlišné od tanec je tužší.."

ET: Věděli jste, a Aly Michalka známe, než jste byli obe v obsazení "Hellcats"?

Ashley Tisdale: Když jsme meli 12 nebo 13, vlastně jsem se setkala s Aly a [její sestrou] AJ v herectví. Vždy jsem našla je být sladké dívky. Je zřejmé, že jsme byli na Disney, ale zkřížily cestu. "Phil budoucnosti" [show Aly byla na] předtím, než jsem přišela na s "The Suite Life of Zack a Cody". Je to opravdu super, jak jsme skončili screen-testy dohromady.

ET: Co se vám líbí na Savannah?

Ashley Tisdale: Líbí se mi její oblečení. Má talent, jako jižní. ... Když si vzpomenu na jižní holka, myslím, že jen málo šatů po celou dobu. Pochází z bohaté rodiny. Ona nosi vždy malé květinové oblečení.

ET: Věděli jste, barvení vlasy tmavé pro tuto roli?

Ashley Tisdale: Šla jsem tmavou rokem pro mou hudbu. Já jsem samozřejmě bruneta. Šla jsem na blondýnu pro Disney, a tak jsem se chtěla vrátit. Vrátila jsem se do blondýny za něco jiného, a skutečně, na tom byla, "Někdo musí jít bruneta." Byla jsem, "já. Prosím!" I láska je bruneta. Je to tak mnohem jednodušší.

ET: Ale vy jste se vrátila do blondýnou "Báječne je dobrodružství Sharpay ," že jo?

Ashley Tisdale: Ano, ale já to wigged.

ET: Jak bylo přehodnocení Sharpay?

Ashley Tisdale: Skvělé. Pro mě, "High School Musical" opravdu dala mi start. Já jsem věci, než jsem byla na Disney Channel. Já jsem piloti, které nebyly zvedla. Já jsem 'Donnie Darko' a věci, které nebyly Disney Channel. Ale opravdu mi dala moje fanoušky a kvůli fanouškům, jsem dlužila jim další film ... všichni se: "Když budeme vidět film Sharpay?"

ET: Líbí se vám "radosti"? Cítíte odpovědnost za "radosti", protože "High School Musical"?

Ashley Tisdale: Ano i ne. Myslím, že to je opravdu jiný. Lea Michele je opravdu sladká holka a ona byla, "Mockrát vám děkuji. Váš show druh vydláždil cestu pro nás všechny." Byla jsem, "Poslouchej, ty show jsou tak odlišné." Miluju dívat. Myslím, že [co-tvůrce] Ryan [Murphy] přišel s velkým písmem, opravdu zábavna show.

ET: Kdo by si chtěl hostující hvězda na "radosti"?

Ashley Tisdale: Slyšeal jsem, že Britney Spears je, takže jsem nadšená, že za epizodu.

ET: Odkud "Hellcats" střílet?

Ashley Tisdale: Vancouver.

ET: Co je to, že stejně jako pro vás?

Ashley Tisdale: To bylo zajímavé. Mám pocit, že jsem ve škole. Nedostala jsem se na vysokou školu. Absolvovala jsem pravidelně střední školu. Šla jsem do běžných škol celý svůj život. Vzdělání je velmi velký pro mou rodinu a pro mě, ale já jsem šla rovnou do Disney po střední škole, takže jsem nikdy zažít jít pryč. Mám dům vedle domu mých rodičů ', a tak jsem byla vždy obklopena svou rodinou. To je mi na mou vlastní pro jistotu. Ve Vancouveru, jsem vaření a já úklid. Pokud bych měla být jinde, to by bylo Vancouver. Je to tak krásné. Jsme neměli dešťů ještě, ale je to opravdu úžasné.

ET: Už jste dostali k tomu některý z létání rutiny, nebo se jim vyhýbate z bezpečnostních důvodů?

Ashley Tisdale: jsem to udělala. Každý je otevřený tomu, co cítíme pohodlně dělat. Jako herečka, a jako člověk, jsem vždy ráda výzvou sama. Když jsem viděla, jak jeden z kaskadérů pro druhý díl, řekla jsem: "To vypadá jako legrace. Chci to udělat. "Mají všechna preventivní opatření. Trenéry jsme na souboru po celou dobu. Při zkoušení jsem," Aly, já letím. Musíš to udělat taky, protože to je stejný kousek. "Takže ona to chtěla udělat taky. Ona byla," Kruci, to ano. "Tak jsme se to naučili. Vlastně jsem udělala létání v druhé epizodě . Dostáváme senzace se zdvojnásobí na vyletí a tak, ale my jsme chtěli jít ven a skutečně udělat sami.

ET: Je to strašidelné?

Ashley Tisdale: Být vysoko, je děsive. Ale dělá létání zpět ... Myslím, že musíte být trochu blázen, aby stee byla roztleskávačka, a myslím, že jsem blázen uvnitr.

"Hellcats" se koná ve středu v 9 hodin na CW.

Opus inks deals for Alyssa Milano film

28. září 2010 v 15:48 | Bella
grafika-love

Mala zpráva  o novém filmu Alyssa je "Moje přítelkyně přítele"

Romantickou komedii "Moje přítelkyně přítele," hráje Alyssa Milano a Christopher Gorham, dostane jeho americké premiéře na náhradu WB Digital-per-view a VOD platforem a bylo prodáno po celém světě Distribuce Opus.

Tyto nabídky a globální prodej na další tři filmy byly vyhlášeny Ken DuBow, který založil Opus před rokem se soukromé investice poté, co pracoval u MGM / UA, Moderní Zábava a jinde v průběhu posledních 30 let.

Průšvihářka Lohanová kašle na soud, měla znovu pozitivní drogový test

18. září 2010 v 22:00 | Bella
Americká herečka Lindsay Lohanová měla několik týdnů po předčasném propuštění z vězení pozitivní test na přítomnost drog a alkoholu, které jí jako součást ambulantního programu nařídil soud.
Lindsay Lohanová u soudu.
Dnes 12:49 - Los Angeles
Herečka se přiznala v pátek na sociální síti Twitter. Kvůli případnému porušení zkušební lhůty by mohla jít zpět do vězení.
"V nejnovějším testu na užití drog jsem bohužel selhala," napsala Lohanová. Dodala, že zneužívání návykových látek je nemoc, která nezmizí přes noc, ale že se usilovně snaží závislost překonat. Také prý je připravena stanout příští týden znovu před soudem.

Hrozí jí 30 dní vězení 

Web o životě celebrit tmz.com uvedl, že herečka měla minulý týden pozitivní testy na kokain. Pokud se zprávy potvrdí, za porušení podmínek zkušební lhůty jí hrozí 30 dní ve vězení.
Soud v Los Angeles v červenci odsoudil 24letou herečku za porušení předchozí podmínky uložené v souvislosti s její jízdou v opilosti v roce 2007 k 90 dnům ve vězení a dalším 90 dnům v protialkoholní léčebně.
Lohanová tam pobyla krátkou dobu a v srpnu byla předčasně propuštěna. Pak nastoupila do tříměsíčního ambulantní protialkoholní léčby, ve které je nejméně dvakrát týdně náhodně testována na přítomnost alkoholu či drog v krvi. Kromě toho chodí na psychoterapii a konzultace s odborníky na odvykání závislostem.
Mluvčí prokuratury losangeleského soudu agentuře AP sdělila, že k pátečnímu odpoledni nebyl žádný termín slyšení s Lohanovou stanoven.
Lohanová byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 však její filmová kariéra začala upadat.

Zdroj:novinky.cz

My Interview With Selena

15. září 2010 v 15:22 | Bella
Selena jen tweeted o tomto opravdu super novou funkci na její oficiální stránce, kde si můžete skutečně interview Selena sama. Vše, co musíte udělat, je připojit kameru a mikrofon, a jste připraveni jet. Pak můžete sdílet video se svými přáteli

"Twilight" hvězda Robert Pattinsonbude hrat darebáka opak Angelina Jolie

13. září 2010 v 19:36 | Bella
grafika-love
Twilight hvězda Robert Pattinson bude údajně hrát darebáka naproti herečka Angelina Jolie v novém filmu.

Pattinson by mohl hrát jednoho ze synů dvou policistů zavraždil charakter Jolie v novém Clint Eastwood film Nesmiřitelní. Film je založen na sérii televizní mini od BBC.

Jeho charakter se bude podílet na pomstu kampaňi proti ženě, kterou hraje paní Brad Pitt, který byl nakonec propuštěn po patnácti letům odnětí svobody za trestný čin. Žena zavražděna dvema policisty poté, co se pokusil vypudit ji a její rodinu od statku, kde žijí.

Projekt je vyvíjen s Jolie na mysli, ale ona se nedopustila, aby to ještě.

Lainey Gossip uvádí, že "je tu spekulace ve větru, Robert Pattinson byl využit pro tento projekt." Herec setkal koncem loňského roku s Angelinou Jolie obhájce nabídka Robert ", takže jeho nedávné návštěvě viz [její film] Salt s jeho zástupce je náhle plná nových možností. "

24-rok-starý herec se v poslední době viděl, herečka 'nový film, sůl, s jeho agentem.

A Year Without Rain Bio!

12. září 2010 v 10:08 | Bella
grafika-love
Tak vam prinasim takovy rozhovor se slenou je sice dlouhy,ale zajimavy :)..Tak pokud vas tenhle clanek zajimatak si ho muzete precist ;-)
grafika-love
Hollywood Records posta bio pro nové album Selena je "rok bez deste" a obsahuje spoustu informací o novém albu a některé písně jako "Ghost of You" a "Sick of you!"
Co děláte po zasažení zlata se svým prvním sólovým albem, balicí vaše třetí sezónu hraje v seriálu a vydělávate rave pro svůj film debut? Pokud jste Selena Gomez, tančíš. Alespoň, dostanete svět na nohy s "Rok bez deště." Následné-až "Kiss & Tell," Selena je zlato-certifikované Hollywood Records debutové CD "Rok bez deště," ukazuje, Selena a její kapely, scéna ve zcela novém světle, tentokrát pulsující, barevné a připravena k zrcadlové kouli. "Chtěla jsem něco, v cem bych dobře hráta a citila se dobre, ale techno / dance atmosféra," říká Selena. "Chtěla jsem něco, co mělo smysl a melodii, a další posílení texty."

Angelina Jolie nemá přátelé

11. září 2010 v 11:18 | Bella
Závidíte někdy celebritám jejich život v přepychu? Je však opravdu jejich život tak pohádkový? Zdá se, že ne tak docela. Herečka Angelina Jolie například přiznala, že nemá v podstatě žádné přátelé…
Zdá se, že život celebrit opravdu není tak pohádkový, jak na první pohled vypadá. Peníze a sláva, zkrátka nejsou vše. Své o tom ví i herečka Angelina Jolie. V jednom z interview se rozpovídala o svém soukromém životě a přiznala, že nemá v podstatě žádné přátelé, s kterými by mohla mluvit. Jediný člověk, s kterým si může povídat je její přítel, herec Brad Pitt a zbytek její rodiny…
Momentálně je Angelina Jolie v Pákistánu a snaží se pomoci místním lidem, které zasáhla ničivá povodeň….
Vyměnili byste si život s celebritami? Závidíte jim jejich život?
Zdroj:starmagazin.cz

Miley Cyrus – nové tetování, nový přítel?

11. září 2010 v 11:15 | Bella
Zpěvačka Miley Cyrus se nedávno rozešla s přítelem Liamem, s nímž plánovala svatbu. Jak se zdá, Miley ale příliš nesmutní. Našla si snad nového přítele?
Jak se zdá, krach vztahu Miley Cyrus a Liama Hemswortha zasáhla více zpěvaččiny fanoušky, než samotnou Miley. Ta nedává žádný smutek najevo. Naopak, vypadá to, že už se pomalu poohlíží po novém příteli. Na letišti v Los Angeles se ukázala v doprovodu pohledného mladíka a novinářům neuniklo ani nové tetování Miley, které si přivezla z Paříže…
Že by vytetované srdce znamenalo, že je Miley opět zamilovaná?
Zdroj:starmagazin.cz

Videos: Anahi en Puebla

10. září 2010 v 15:52 | Bella
Přináším
vám video z prezentace Anahi v Puebla, tentokrát s písní Slyším vás.

Videos: Anahi gana Dos Premios KCA 2010

10. září 2010 v 15:48 | Bella
Přináším vám zprávu o programu, No Reservations, kde se mluví o děti Choice Awards a dvě ocenění v Anahi, a OL byla první

Hellcats reviews

10. září 2010 v 15:26 | Bella
grafika-love
Entertainment.gather.com: Hellcatů premiéry na CW ve středu. Nový cheerleadingu řada hvězd Aly Michalka a Ashley Tisdale. Podle Wall Street Journal, show byla kresba srovnání s FOX je hit hudební série, "radost." Show je o Marti Perkins, pre-studentka práv, ktera se připojí na akademie roztleskávaček s cílem vyhrát stipendium. I když to bude ve srovnání s cheerleadingu kultovní klasika, "Bring It On," nová série "Hellcatů" je určen pro diváky příliš mladý pro "Gossip Girl" a příliš starý "Hannah Montana". Aly Michalka a Ashley Tisdale se fanouškem oblíbených mezi dospívajícími. CW také čerpá mladší dav na jejich programování. S ukazuje jako "The Vampire Diaries" a "One Tree Hill" sítě nové show Hellcatů by měly dostávat slušné hodnocení. Nicméně, některé roztleskávačky filmy a ukazuje často setkáváme a povrchní a laciný. Pouze čas ukáže, jestli tato série může projít testem. Milovali jsme show! Doufejme, že si všichni můžeme dívat! Zanechte 

Anahí bude vyznamenána na Puebla

9. září 2010 v 19:42 | Bella
grafika-love
Zpěvacka Anahi býla předložena ve čtvrtek v RK (před Roka) nabízela celý repertoár pevném mé delirium, jako by to nebylo dost ALERGICKé zpívala novému tématu bude ve zvláštním vydání své nadcházející album, ale mezi překvapení bude poctěna během show.

Pobírají během své návštěvy Cholula HARLEQUIN cenu za "kariéru a má velký ÚSPĚCH V jeho sólové kariéře, že dodávka je 60 roků provádí v Mexico City, uznává, že je nejlepší v historii v naší zemi, a dodává Reynaldo Corona (předseda a zakladatel), obdržely toto uznání Roberto Cantoral, Ana Martin, Evita Muñoz Chachita, Silvia Pinal, Maxine Woodside, Omar Chaparro, Joaquin Cordero, Karla Estrada, Edith Gonzalez, Julio německy, Consuelo Duval, Maria Victoria Edgar Vivar, Marga Lopez, Carmen Montejo, Springs, Christina Pacheco, Juan Osorio, Jorge Salinas, Manoella Torres, Laura Zapata, mimo jiné ..., který udělili medaili bude stejný Reynaldo Corona doprovázen Zoraida Gomez krásná herečka, která jednala v telenovela Rebelde.

Konečně je třeba poznamenat, že neexistují téměř žádné lístky na koncert, pokud jste ještě přijít na Rossano CARLO obchody najdete v prodejnách všech oddělení Puebla, a mimo RK, tam je skupina lidí, které se zúčastní.

Anahí presenta nueva balada “Alérgico”

9. září 2010 v 19:38 | Bella
grafika-love

Anahi bývala RBD vydala další singl propagační uprostřed Mexika Děti Choice Awards 2010, ktera byla velka vítězka. S názvem balada "alergické" má podporu bývalého Sin Bandera, Noel Schajris při výrobě jednoho. Anahi mexicka byla velka vítězka na děti Choice Awards 2010 Mexika, kde se stal dav favoritem, stejně jako ma doma dvě ocenění debutovala svou novou píseň "Alergická", která je koprodukci s Argentinskou zpěvák-skladatel a Noel Schajris , které budou zahrnuty ve verzi Deluxe jeji album "My Delirium".
Je to pekna pisnicka :)

Jennifer Aniston má nového chlapa

9. září 2010 v 19:26 | Bella
grafika-love
Herečka Jennifer Aniston opět září štěstím. Vypadá to, že se zakoukala do svého hereckého kolegy Joshe Hopkinse….
Pohledá herečka Jennifer Aniston (41) doslova září štěstím. Během natáčení seriálu Cougar Town, kde si "střihla" jednu roli, se pravděpodobně zakoukala do svého charismatického kolegy Joshe Hopkinse (39). Jennifer si se svým novým "objevem" vyšla na večeři a podle očitých svědků to mezi dvojicí pořádně jiskřilo…
Z Jennifer a Joshe by byl rozhodně pohledný páreček….

Paris Hilton zaplatí tučné odškodné

9. září 2010 v 19:24 | Bella

grafika-love
Problémy se na Paris Hilton sypou ze všech stran. Po kokainovém skandálu vyšlo najevo, že Paris zažalovala společnost Worldwide Entertainment Group a žádá po ní tučné odškodné…
Skandalistka Paris Hilton to vážně nemá lehké. Na krku má nejen žalobu za držení kokainu, ale také za nedodržení smlouvy. Společnost Worldwide Entertainment Group Paris zažalovala za to, že nedodržela smlouvu a film "Pledge This" nepropagovala tak, jak měla. Původně měla Paris zaplatit odškodné 1 milion dolarů, částka však byla stažena na "pouhých" 160 000 dolarů…
Copak se to s Paris děje?

Robert Pattinson je pěkný žárlivec

9. září 2010 v 19:22 | Bella
grafika-love
Herec Robert Pattinson se ukázal jako pěkně žárlivý muž. Jeho přítelkyně Kristen Stewart právě natáčí nový film On the Road, jež je plný erotických scén, a právě u těch che Robert svoji přítelkyni sledovat a hlídat…
Herec Robert Pattinson (24) je pěkný žárlivec. Svoji přítelkyni Kristen Stewart (20) chce mít pořád na očích a tak se rozhodl, že bude přítomen u natáčení nového filmu On the Road, kde má Kristen jednu z hlavních rolí. Zejména erotické scény, která má herečka natáčet Roberta velice znepokojují a tak se rozhodl, že bude Kristen hlídat, aby se přesvědčil, že vše bude opravdu jen předstírané…
Kristen sice Robertovi řekla, že ho "na place" nechce, jelikož se bude cítit nepříjemně, ale on je neoblomný. Robert má nyní volno a tak bude s Kristen létat po celém světě a střežit ji jako oko v hlavě…

Lady GaGa ohrožuje svůj život

9. září 2010 v 17:53 | Bella
grafika-love

Je známo, že zpěvačka Lady GaGa má ze svého těla velké komplexy. Její bývalý manažer uvedl, že Lady je doslova posedlá touhou být co nejhubenější a svoje tělo doslova ničí…
Zpěvačka Lady GaGa (24) je posedlá touhou po vlastní dokonalosti. Bývalý manažer zpěvačky však uvedl, že to Lady se svojí posedlostí přehání. S každým novým projektem prý hubne více a více a v minulém roce byla dokonce šestkrát hospitalizována v nemocnici, kvůli nezdravým dietám. Dle jeho slov je Lady GaGa nemocná jak fyzicky, tak psychicky. Láduje se prý nezdravým jídlem a poté několik dní, někdy i týden prostě hladoví…
Trpí snad Lady GaGa poruchou příjmu potravy?

Na Taylor Swift se snesla kritika

9. září 2010 v 17:50 | Bella
grafika-love
I přesto, že zpěvačka Taylor Swift sbírá jedno ocenění za druhým, najdou se lidé, které příliš neoslnila. Zpěvák Chris Robinson se do Taylor pořádně opřel…
Mladá zpěvačka Taylor Swift má milióny fanoušků na celém světě a sbírá jedno prestižní ocenění za druhým. I přesto se najdou lidé, kteří mají na její zpěv zcela odlišný názor. Zpěvák Chris Robnison (expřítel Kate Hudson) se do Taylor pořádně opřel. Označil  ji za naprosto příšernou a netalentovanou zpěvačku, jejíž úspěch je dílem mnoha jiných lidí, kteří se o ni starají…
Že by Chris záviděl Taylor úspěch a slávu? Nebo má snad pravdu?

Paris Hilton nechtějí v Las Vegas

9. září 2010 v 17:48 | Bella
grafika-love
Slavná dědička Paris Hilton musí pěkně zuřit. Byl jí totiž odepřen vstup do dvou luxusních hotelů v Las Vegas poté, co vyšlo najevo, že Paris byla zadržena a obviněna za přechovávání kokainu…
Paris Hilton v těchto dnes zažívá něco, o čem se jí pravděpodobně nikdy ani nezdálo. Paris byl totiž odepřen vstup do dvou luxusních hotelů. Zákaz přišel poté, co byla zadržena policií a následně i obviněna za držení kokainu. Paris se zpočátku vymlouvala, že si spletla kokain se žvýkačkami, pak pro jistotu prohlašovala, že nic z toho není pravda… Nicméně ani to jí nepomohlo a dva luxusní resorty se vyjádřili jasně - k nám Paris po tomto skandálu nevkročí!
To je ale smůla…

Live with Regis and Kelly

9. září 2010 v 17:42 | Bella
Prinasim rozhovor naši Tiz, tentokrát na Regis a Kelly.

REINA DE LOS “KIDS”

8. září 2010 v 20:57 | Bella
grafika-love

Anahi, královna děti!

Omar Chaparro Anahi a podmanit si děti Choice Awards v Mexiku.

Anahi je favoritem mladých a dospělých, ale mexica zpěvacka také ukázala oblíbené dětí během děti 'Choice Awards, které se konalo v čínském divadle, Six Flags Mexika, a které byly prezentovány s RBD Omar Chaparro

Anahi zpěvacka se sama prohlašuje fanouškem španělské kapely Mecano

8. září 2010 v 20:35 | Bella
grafika-love
Krásná zpěvačka Anahi uvedla na své sociální síti potěšeni španělské skupiny MECCANO, "7 září jako složení mechanismu. Jsem fascinována Meccano '. Možná, že v budoucnu můžeme vidět mexické trio dělá hold španělské, stejně jako jeho kolega Fey. Anahi se narodila v Mexico City, nejmladší dcera Enrique Puente Portilla Marichelo, je nejmladší ze dvou sester. Ve věku dvou let, začala svou kariéru v programu Chiquilladas několik let byla značkou Fanta image. Téma, které hráli 'Dám vám pusu' sloužila k úzké programování denně dětí na kanál Televisa je 5. Jako zpěvcacka, ktera prodala Anahi přibližně více než tři miliony kopií na všechny vaše disky.
 
 

Reklama